Новини. Оголошення

Як часто відкладання важливих справ на завтра/післязавтра/"на колись" псувало вам настрій, репутацію, а то й взагалі впливало на якість життя? Це явище у психології називається "прокрастінація". З цим стикалася хоча б раз кожна людина, але найчастіше схильні до прокрастинації студенти.
Прокрастінація – це перекладання на потім (з лат. «перенесення на наступний день»).
Сьогодні, 23 лютого, в групі КД-12 ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" відбулася виховна година-практикум "Прокрастинація": що це за "звір" і як його приручити?".
Студенти ознайомилися із самим явищем схильності до відкладання життя на потім, його причинами та особливостями. Та ознайомилися і почали відпрацьовувати практичні навички боротьби із прокрастинацією.
Не відкладайте життя на потім - живіть зараз!
Захід провела практичний психолог та куратор гр. КД-12 Гриценюк Сніжанна Сергіївна.
 
Додатковий відеоматеріал для ознайомлення:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

     17 лютого 2022 р. на виконання Указу Президента України №53/20221 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства" у ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ" було проведено круглий стіл "Медіаграмотність та інформаційна безпека в сучасному діджитал-просторі" з метою розвитку та забезпечення медіаграмотності серед здобувачів освіти з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу.

   Докладно розглядалося явище медіа і його роль у нашому житті, важливість медіаграмотності. Надавалися практичні інструменти і алгоритми аналізу та роботи із інформацією, способи розрізнення маніпуляції і фейків.

          У заході взяли участь студенти груп ІДП-11 (куратор - Матусевич О.В.), ІДП-12 (куратор - Дудученко Н.Й.), КД-12 куратор - (Гриценюк С.С.), Т-21 (куратор - Шпаківська О.В.), Ф-201 (куратор - Семенюта Н.А.)

         Координатор заходу: психологиня Гриценюк Сніжанна Сергіївна

  

  

  

  

  

   У листопаді 2021 р. студенти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ» взяли участь у ІІІ Всеукраїнському пізнавальному конкурсі “Я – Людина!”

Метою конкурсу є популяризація знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді із звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу для формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують. Конкурс приурочувався до Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та Дня Гідності та Свободи (21 листопада).

Отже, вітаємо наших учасників!!!

Крумка Артем (гр. КД-12) - 1 місце

Захарченко Наталія (гр. В-21) - 2 місце

Джуган Дмитро (гр. Ф-11) - 2 місце

Годованник Анастасія (гр. КД-12) - 2 місце

Федоренко Юлія (гр. ІДП-21) - 2 місце

Сарафин Максим (гр. К-22) - 3 місце

Організатор та координатор конкурсу від навчального закладу – психологиня Гриценюк Сніжанна Сергіївна.
 
   
   
    
 

Без цілей життя схоже на хаос, на низку випадкових подій, які ми не можемо контролювати. Цілі допомагають розібратися з нашими бажаннями, емоціями, планами і досягти того, що для нас важливо. І життя наповнюється по-справжньому цінними для нас подіями, а не просто випадковими.

Шлях до мети — це рух з точки А в точку Б. Якщо шлях побудований правильно, на ньому ми долаємо перешкоди, знижуємо тривожність і отримуємо впевненість в собі. Коли досягаємо точки Б, у нас з’являється енергія і можливості вибудовувати нові маршрути. Це дуже захоплююча подорож.

    15 грудня відбулася остання зустріч із студентами в циклі годин психолога. Піднята тема: «Цілепокладання та основи тайм-менеджменту», захід відбувся у режимі відео-конференції для студентів гр. Ф-11, Е-11 та Т-21 та їх кураторів.

  Студенти ознайомилися із поняттям цілі/цілепокладання та критеріями S.M.A.R.Tпостановки завдань, дізналися про тайм-менеджмент, розглянули різні техніки аналізу робочого часу та поставлених задач, зокрема особливості роботи із матрицею Ейзенхауера, та пройшли експрес-діагностику індивідуальних особливостей роботи свого організму, проаналізували власні біоритми і те, як це відображається на продуктивності роботи.

          Захід провела психологиня коледжу Гриценюк Сніжанна Сергіївна.

          Як показало опитування, студенти позитивно та вдячно сприйняли можливість долучитися до годин психолога та отримувати практичні навички психологічного змісту, як будуть їм корисні у власному житті.

 

 

   Добігає кінця інформаційний марафон "16 днів проти насильства", який проводився в рамках участі у однойменній Всеукраїнській акції.
Сьогодні, 08 грудня 2021 р., під проводом психологині ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ" Гриценюк Сніжанни Сергіївни студенти розглянули поняття насилля, його види, причини та прояви домашнього насилля.
    Особливий акцент зроблений був на практичні знання та навички запобігання та профілактики насилля, зокрема розглядалися юридичні аспекти надання допомоги, алгоритму дії у випадку насилля. Слухачі ознайомилися із інформацію про кампанію «Розірви коло», анонімний онлайн-щоденник «Мені здається», проєкт «Соціальна квартира», проєкт «StandUP», про міжнародні сигнали-прохання про допомогу, про мобільний лаштунок для жертв домашнього насилля WHITERIBBON.UA.
    У заході взяли участь студенти та куратори груп В-11, КД-21 та Т-21.
   Насиллю немає виправдання. І, головне, що ми маємо пам'ятати - є лише два шляхи припинити коло насилля - це НЕ МОВЧАТИ та ДІЯТИ!