"Знову вічний вогонь обпікає серця"

«Знову вічний вогонь обпікає серця»

 

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень, крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої.

Щороку в травні студенти та викладачі Технолого-економічного коледжу БНАУ відзначають День Перемоги цікавими літературно-музичними композиціями. Цього року урочистості у закладі відвідали ветерани коледжу та ветеран Великої вітчизняної війни Ващенко Микола Степановичпривітальне слово сказала директор коледжу Людмила Павлівна Лендрик.

Студенти підготували літературно-музичну композицію «Знову вічний вогонь обпікає серця».

 Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-9145 років.

Можна по-різному ставитися до тих подій, по-різному їх називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя за щастя інших.

Воїни-українці зробили вагомий внесок у перемогу над нацистською Німеччиною та її союзниками. Радянськими бойовими нагородами було відзначено 2,5 млн осіб.

Українцями були маршали С. Тимошенко, Р. Малиновський, А. Єрьоменко, П. Рибалко, С. Руденко, генерали В. Герасименко,  М. Ватутін, П. Жмаченко, К. Москаленко, І. Кириченко та інші. Маршали й генерали українського походження очолювали більше половини з 15 фронтів, які діяли в період боротьби з німецько-фашистськими загарбниками. ?

На відзнаку мужності й героїзму українського народу, який захищав свою землю від поневолювачів, почесне звання «Місто-герой» було присвоєно містам Києв, Одеса, Керч і Севастополь.

Кожен день, кожен час пам'ятайте,

Скільки жертв нам війна принесла.

Все, що можна для миру віддайте!

Збережіть для нащадків життя!