Вітальне словоШановні друзі!

 

Вітаю вас у віртуальному просторі ВСП "Технолого-економічного фахового коледжу Білоцерківського національного аграрного університету" – одного з відомих і престижних навчальних закладів України.

До ваших послуг інформація про всі сфери багатогранної діяльності нашого коледжу.

Тут ви можете ознайомитись з його історією, дізнатися про сучасні досягнення колективу педагогічних працівників, співробітників, студентів.

Діяльність коледжу протягом його більш як 70-річної історії відзначається вагомими здобутками: перемогами педагогічних працівників в конкурсах педагогічної майстерності, виставках, перемогами студентів в олімпіадах, спортивних змаганнях, фестивалях, різноманітних конкурсах загальнодержавного, регіонального та міського рівнів.

Серед наших випускників – державні та громадські діячі, керівники підприємств, науковці й кваліфіковані виробничники, що складають еліту нації.

Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, у навчальному процесі використовується сучасні інформаційні та комунікаційні технології. В закладі працює висококваліфікований викладацький склад, серед них викладачі вищої категорії, викладачі-методисти, старші викладачі, відмінники освіти України та відмінники аграрної освіти та науки.

Наша мета – озброїти студентів фаховими сучасними знаннями й управлінськими навичками, інформаційними технологіями й іноземними мовами для успішної самореалізації й адаптації на ринку праці.

Наш колектив докладає максимум зусиль для того, щоб навчатися в коледжі було престижно і комфортно.

Молодим людям, які прагнуть стати студентами нашого коледжу, ми пропонуємо широкий спектр спеціальностей 4-х галузей знань.

Щиро сподіваюся, що співпраця з коледжем буде для молодих людей плідною і корисною.

Диплом коледжу – успішний старт вашої кар’єри!

     

З повагою
Директор коледжу, відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти та науки, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії. 

Л.П.Лендрик