Віртуальна екскурсія «Найкращі та незвичайні бібліотеки навчальних закладів світу »

Віртуальна екскурсія «Найкращі та незвичайні бібліотеки навчальних закладів світу »

 "Моя батьківщина там, де моя бібліотека".

(Еразм Роттердамський)

«Ми можемо сидіти в своїй бібліотеці і одночасно знаходитися у всіх куточках світу»,  –  писав англійський філософ Джон Леббок. І це справді так, адже біблотека – це місце, де зібрані всі знання, накопичені людством, місце, де можна знайти відповідь на будь-яке запитання.

Бібліотекам зараз доводиться дуже тяжко. Інтернет, електронні «читалки», чи не повсюдна доступність будь-якої інформації.

Але не слід думати, що книги втратили свою популярність. Останній час можна назвати відродженням культури, коли бути розумним і освіченим стає модно. Якщо мода у свідомості багатьох асоціюється з чимось попсовим і примітивним, то масова тенденція на освіченість, навпаки, радує і надихає. Читати, відвідувати бібліотеки стало модно, ососбливо серед студентської молоді.

В цьому відвідувачі нашої бібліотеки перконалися 30 вересня, 1 та 2 жовтня, під час проведення віртуальної екскурсії «Найкращі та незвичайні бібіліотеки навчальних закладів світу», яку працівники бібліотеки підготували до  Всеукраїнського дня бібліотек.

Користувачі могли віртуально помандрувати в бібліотеки різних навчальних закладів світу, які вражають не лише книжковими багатствами, але ще й архітектурною красою та незвичайністю. Ці бібліотеки настільки прекрасні, що за висловом  однієї із студенток, там хочеться поселитися назавжди.