Відвідання спеціалізованого обласного будинку дитини волонтерами студентської соціальної служби

   З давніх давен одним з найбільших шанованих святих як православної, так і католицької церкви є святий Миколай, який завжди вважався покровителем знедолених і бідних, опікуном дітей. Недарма його називають Микола – чудотворець, адже він причетний майже до всіх  чарівних і добрих справ. І тепер, як і в давні часи, діти найчастіше звертаються по втіху та заступництво до Святого Миколая. І, звичайно, обов’язково шукають 19 грудня свій чобіток із подарунками від  Миколая. Вважається, що Свято Миколая – останній день у році, коли можна розрахуватися з боргами, адже сам чудотворець регулярно ділився з нужденними.

     Під час благодійної ярмарки, яку студентська соціальна служба спільно із студентським парламентом, провели нещодавно, було зібрано майже 3500 грн. Було закуплено на прохання адміністрації обласного будинку дитини медичні засоби та препарати, а також для діток - книжки, абетки, пазли, настільні ігри, канцтовари, розмальовки тощо.

 

 

  

    У ролі Святого традиційно побували і волонтери Студентської соціальної служби коледжу. Сьогодні, 21 грудня 2017 р., волонтери студентської соціальної служби коледжу разом із Гриценюк Сніжанною Сергіївною, практичним психологом коледжу, подарували виїзне вітання Святого Миколая вихованцям спеціалізованого обласного будинку дитини (м. Біла Церква).

     Студенти-волонтери не лише передали подарунки, а й підготували невеличку виставу-вітання з колядками, танцями та іграми.

     Миколаєм став  Андрущенко Ярослав (група КД-31). У ролі помічників Миколая виступили Бондар Анастасія (група В-32), Воскресенська Анастасія (група ІДП-11) та Бараненко Анна (група Т-22).

  

     Діти були безмежно раді отриманим подарункам. Вони із задоволенням співали пісні, розповідали віршики та обіцяли бути чесними, добрими і завжди допомагати один одному.

  

 

  

 

  

 

    

 

 

   Ми віримо, що Микола Чудотворець буде завжди охороняти наш життєвий шлях, а ми зробимо все від нас залежне, щоб зігріти тих, хто нас оточує, теплом своїх сердець, допомогти знайти себе в житті, захистити від усіх негараздів.   

    Бажаємо усім, щоб здійснились усі заповітні мрії та бажання, які ви сьогодні загадали Святому Миколаю і щоб кожна ваша добра справа поверталася до вас сторицею!