В коледжі відбулася зустріч представників торгової марки «Дніпро-М»

   Співпраця з підприємствами допомагає навчальним закладам підвищувати якість надання освітніх послуг, а впровадження у навчальний процес сучасних і новітніх технологій та технічних пристроїв робить випускників конкурентоспроможними на ринку праці.

      21.12.2017 року у майстерні навчального корпусу №2 відбулася зустріч представників торгової марки «Дніпро-М» зі студентами холодильно-технологічного відділення. Менеджер та інженер компанії презентували свою продукцію, надали відомості про виробничі потужності організації, технічні характеристики інструменту.

     У невимушеній та творчій атмосфері серед студентів було проведено конкурс, у якому кожен бажаючий мав змогу за допомогою зварювальних приладів виготовити символ новорічного свята – ялинку. У запалі змагання, кожен намагався реалізувати свої вміння та навички. Представники компанії та викладачі коледжу оцінювали роботи за якістю, швидкістю виконання та естетичним виглядом.

    Кращими були визнані вироби студентів Каралаша Івана (К-22), Дишлевого Дениса (К-22) та Григор'єва Владислава (К-21). Переможців було нагороджено цінними призами, а всі учасники отримали приємні подарунки.

   Підсумовуючи зустріч, до представників торгової марки «Дніпро-М» звернулась завідувач відділення Рябченко Г.В. зі словами вдячності, до яких також приєднались усі викладачі та студенти.

     Холодильно-технологічне відділення сподівається на подальшу співпрацю з «Дніпро-М».