В коледжі пройшли заходи до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом. На сьогодні в Україні ситуація із захворюванням на ВІЛ та СНІД є критичною, тому дуже важливою є профілактична робота серед молоді, оскільки саме вони є найбільш уразливою категорією.

Соціально-психологічна служба коледжу підготувала і провела протягом дня ряд заходів для студентів. Зокрема, 1 грудня 2016 р. студентів вранці перед парами зустрічали волонтери та роздавали червоні стрічки. Ця акція "Червону стрічку носять небайдужі" була покликана викликати долучити кожного до подій цього дня. Була організована дорога знань "Дізнайся про СНІД більше - захисти себе!": на всіх корпусах були розвішані інформаційні матеріали про СНІД, про методи захисту від хвороби і т.п. Студентами створені тематичні стінівки. Протягом перерви відбувався відеолекторій "Єднаємося заради життя!"

А о 15:00 год. студенти коледжу долучилися до міських заходів, організованих Товариством Червоного Хреста України. Наші волонтери взяли участь у тематичній вікторині, створенні інтерактивної стінівки та флешмобі "Запали свічку пам'яті!"

Маємо сподівання, що спільними зусиллями ми зупинимо епідемію, збережемо своє здоров'я та здоров'я своїх рідним та близьких.