Участь у засіданні Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ.

    28 лютого 2018 року на базі ДУ НМЦ «Агроосвіта» відбулося засідання Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ. До участі у роботі Ради були запрошені Єрохіна Надія Миколаївна, заступник директора з виховної роботи ТЕК БНАУ, Биковська Тетяна Олександрівна, керівник фізичного виховання ТЕК БНАУ та Гриценюк Сніжанна Сергіївна, практичний психолог ТЕК БНАУ.

 

  

    1 березня у рамках засідання членів Ради, заступників директорів з виховної роботи, практичних психологів та соціальних педагогів технікумів і коледжів, ПТНЗ Київської, Вінницької, Чернігівської, Житомирської областей пройшов семінар «Сучасні виховні проблеми: виклики та шляхи їх реалізації».

    Єрохіна Надія Миколаївна та Гриценюк Сніжанна Сергіївна висвітлили питання "Ефективне спілкування – ключ до створення дружнього мікроклімату в команді".

    В семінарі взяли участь наукові співробітники Інституту психології імені Г.С. Костюка Національної Академії педагогічних наук України. Розглядалися питання інклюзивної освіти, проблеми використання соціальних мереж у виховному процесі та шляхи подолання посттравматичного стану.