Участь у публічній акції «Ти не ти, коли вживаєш!»

03 жовтня 2016 р. студенти-волонтери Студентської соціальної служби коледжу взяли участь у публічній акції «Ти не ти, коли вживаєш!», організованій Білоцерківським Товариством Червоного Хреста  України в рамках проекту "Підтримка довгострокової соціальної стабільності". Захід був приурочений до Всесвітнього Дня боротьби із алкогольною залежністю.

Тяжкі наслідки вживання психоактивних речовин, які призвели до загибелі багатьох відомих в світі людей, на жаль не зупиняють молодь від експериментів з наркотиками та вживання алкоголю. За оцінками експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, від шкідливого вживання алкоголю щороку помирають 2,5 мільйони людей, значну частку з яких становить молодь.
Захід проходив у декілька етапів. Спочатку учасники отримали корисну інформацію та цікаві факти, які багато з слухачів чули вперше. Не менше всіх вразили статистичні дані. Далі усі охочі взяли участь в конкурсах та вікторині, які ще раз допомогли проаналізувати згубний вплив психотропних речовин на організм людини. Конкурс соціальної реклами виявився для команд найцікавішим, вони змогли проявити свої творчі здібності та командний дух. Креативно представили себе команди при показі ситуативних задач.

Усі учасники були нагороджені призами, без подарунку не залишився ніхто.

Перехожим у яких не було часу приєднатись до нашого заходу, волонтери роздавали пам*ятки з необхідною для кожного інформацією. Волонтери підготували флешмобу до якого охоче приєднались усі учасники заходу. Тож всі не тільки проявили свої знання та вміння, а ще й розважились.

Бажаємо всім наснаги та міцного здоро'я!