Стипендіати міського голови

Білу Церкву  по праву називають  студентським містом, адже у нашому місті навчається близько 12  тисяч студентів у 15 вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації.  

Одним із пріоритетних напрямів як державної, так і місцевої освітньої політики є турбота про обдаровану і талановиту молодь, її творчий, інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток. Адже молодь – це той потенціал, який визначатиме шляхи розвитку науки, техніки, економіки, мистецтва нашої держави та Білої Церкви зокрема.

Дуже приємно, що студенти прагнуть розвиватися творчо і щороку поповнюють ряди талановитої молоді міста. Аби відзначити таких юнаків та дівчат, у Білій Церкві з 1997 року (за ініціативи відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради) щорічно призначаються стипендії міського голови.

19 жовтня за дорученням міського голови Геннадія Дикого його заступник Ольга Настіна зустрілася зі студентами вищих навчальних закладів Білої Церкви, яким відповідно до розпорядження міського голови від 03 жовтня 2017 року №128 Р «Про призначення стипендії міського голови кращим студентам вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації міста Біла Церква на 2017-2018 навчальний рік» призначена стипендія міського голови.

Заступник міського голови зазначила, що в Білій Церкві доброю традицією є відзначення стипендіями міського голови кращих студентів вищих навчальних закладів, акцентувала увагу на необхідності залучення молоді до активної участі у суспільному житті міста.

Ольга Настіна також наголосила, що стипендіати міського голови, без сумнівно, є прикладом для своїх однолітків,  сказала слова вдячності їхнім педагогам та батькам за участь у становленні непересічних особистостей, побажала молоді й в подальшому бути такими ж дієвими, успішними, працювати та розвиватися й завжди вірити у свої сили.

Своїми думками, враженнями, сподіваннями  та планами поділилися присутні студенти, які вже  були стипендіатами в минулому році та ті, хто отримав її вперше.

Під час заходу 21 студенту вищих навчальних закладів міста було вручено свідоцтва про призначення стипендії міського голови.

Отже, вітаємо  студентів Технолого-економічного коледжу  БНАУ  з цим почесним званням:

Максименка Владислава Олеговича  

2 курс, відділення інформаційних технологій;

 

Геращенко Любов  Сергіївну  

3 курс, відділення ветеринарної медицини;

 Урупу  Вікторію  Владиславівну  

 2 курс, економічне відділення.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники міських ЗМІ.