Семінар для директорів професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста

23 листопада 2017 р. на базі Технолого-економічного коледжу Білоцерківського НАУ пройшов семінар для директорів.

В заході взяло участь директори вищих та професійно-технічних закладів міста. На заході були присутні: начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Юрій Федорович, начальник відділу вищої освіти управління освіти і науки Ткаченко Юлія Віталіївна, головний спеціаліст Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Пермикіна Світлана Анатоліївна, представники ПрАТ «Росава» Калашнікова Галина Олександрівна та Лісовецька Ніна Іванівна.

Відкрив захід начальник управління освіти і науки Петрик Юрій Федорович, привітавши учасників та охарактеризувавши важливість підготовки спеціалістів саме для міста. Начальник відділу вищої освіти управління освіти і науки Ткаченко Юлія Віталіївна проаналізувала профорієнтацію молоді як механізм формування свідомого професійного вибору. Лужанська Галина Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича», поділилася практичним досвідом соціального партнерства закладу із закладами загальної середньої освіти. Пермикіна Світлана Анатоліївна, головний спеціаліст міського центру зайнятості, розповіла про особливості профорієнтаційної роботи за запитами та важливість правильного вибору професії для становлення молодого спеціалісту. Калашнікова Галина Олександрівна, представник ПрАТ «Росава» охарактеризувала особливості роботи на підприємстві, необхідність залучення та навчання молодих кадрів та закликали до співпраці навчальні заклади.

Завершила захід Лендрик Людмила Павлівна, директор Технолого-економічного коледжу БНАУ, проаналізувавши профорієнтаційну роботу як невід’ємну складову функціонування вищого навчального закладу (з досвіду роботи) та презентувавши оn-line центр приймальної комісії, також наголосила на особливостях сайту коледжу як джерела всебічного інформації для всіх суб’єктів навчально-виховного процесу.