Розширене засідання парламенту

30.05.2023 р. відбулося розширене засідання студентського парламенту.

 Студенти ВСП "Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ"  ознайомилися зі звітом голови студентського парламенту Мереженюк Вікторії про участь студентів у акціях та заходах ВСП ТЕФК БНАУ. Вікторія детально проаналізувала участь груп у заходах і акціях, що проводились активом протягом ІІ  семестру і запропонувала детально обговорити подану інформацію на виховних годинах у групах.

З вітальним словом до студентського активу звернулися заступники директора з навчальної і виховної роботи Ольга Миколаївна Харчишина та Надія Миколаївна Єрохіна.

На засіданні  відбулося нагородження студентів за участь у громадській, волонтерській та культмасовій діяльності.

З детальним звітом про  проєкт “Пташка для ЗСУ” виступив Бількевич Богдан, студент групи К-21, один із ініціаторів даного проєкту. Богдан детально пояснив про мету, терміни, час та алгоритм збору та передачі коштів у благодійний фонд. Подякував педагогічному колективу коледжу за підтримку проєкту.

На засіданні було презентоване і обговорене  питання щодо   змін та доповнень у структурі студентського парламенту. Одноголосно були прийняті зміни та доповнення  до  Положення про студентське самоврядування.

Бажаємо всім успіхів і чекаємо на поповнення рядів майбутніх першокурсників, які увіллються до великої дружньої студентської родини ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж БНАУ».