Психолого-педагогічний семінар-практикум "Конфлікти у педагогічній практиці: використання психологічних засобів для розуміння конфліктів та управління ними"

Наразі питання психологічної грамотності стає все більш актуальним у роботі сучасного педагога. І все частіше запитом до психолога стає не вирішення тієї чи іншої педагогічної ситуації, а навчання учасників навчально-виховного процесу стратегіям конструктивного виходу із цих ситуацій.

В Технолого-економічному коледжі Білоцерківського НАУ пройшов психолого-педагогічний семінар-практикум «Конфлікти у педагогічній практиці: використання психологічних засобів для розуміння конфліктів та управління ними».

Практичний психолог коледжу Гриценюк Сніжанна Сергіївна ознайомила кураторів та викладачів із основами конфліктології, продемонструвала практичні методи управління конфліктами, відпрацювала способи та прийоми розв’язання конфліктних ситуацій. Крім того, педагогів ознайомили із технологією здійснення медіативного супроводу конфліктної ситуації.

Викладачі під час виконання практичних завдань побачили та відчули на собі вплив певних психологічних феноменів та ефектів, які змінюють сприйняття ситуації та її практичне вирішення.

 Семінар-практикум завершився наданням зворотнього зв’язку практичному психологу, під час якого педагоги подякували за актуальність і практичність піднятої теми та висловили бажання, щоб такі навчальні заходи проводилися і надалі.