Міжнародний день рідної мови

     21 лютого 2018 року у м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня рідної мови, що проходили у приміщенні торгово-промислової палати. Студенти груп Т-12 та Т-13 разом із Бондар Наталією Петрівною, викладачем української мови та літератури, також долучилися до заходу.

    Із вітальним словом до присутніх звернулися керуючий справами виконавчого комітету міської ради М. Антонюк, відомий письменник-краянин А.Д. Гудина, поет-гуморист В.А. Євтушенко, якому було вручено Міську мистецьку премію ім. І. Нечуя-Левицького.

     День рідної мови зібрав в одній залі представників різних національностей (до речі, у Білій Церкві проживають представники 64-х національностей), тому зі сцени лунали поетичні рядки, пісні багатьма мовами – польською, вірменською, італійською, французькою, єврейською, англійською…

     Захід, приурочений рідній мові, засвідчив згуртованість білоцерківської громади.

     

     

 

    Студенти Яківчук Катерина (група Т-12) та Якобчук Марія (група Т-11) взяли участь у міському конкурсі декламаторів на краще виконання творів Лесі Українки. Марія виборола перемогу, посіла I місце. Керівник Н.О. Дука, викладач української мови та літератури.

     Катя стала дипломантом в окремій номінації. Керівник Л.І. Святецька.

     Вітаємо учасників, зичимо перемог у майбутньому.

 

       

 

   Вітаємо студентку коледжу Сідорову Вікторію (група Ф-21), яка виборола III-місце обласному турі олімпіади з української мови.  Керівник:  Дудченко Наталія Йосипівна, викладач української мови та літератури.