Міський конкурс "Кращий студент року 2017"

Кращий студент 2017!!!

23 листопада в Білій Церкві відбувся

IХ міський конкурс «Кращий студент року»,

 організатором якого виступив відділ у справах сім`ї та молоді Білоцерківської ради. Метою конкурсу є виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистості та формуванню її національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня. Конкурс був започаткований в 2008 році за ініціативи студентів Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

А сьогодні  студентка нашого коледжу  відділення ветеринарної медицини

Мачуліна Інна

 виборола почесне ІІІ місце у конкурсі і перемогу у номінації «НАТХНЕННЯ»!

Відеозапис  виступу Інни Мачуліної Ви можете перглянути за посиланням тут 

Від імені міського голови Геннадія Дикого з вітальним словом до присутніх звернулася його заступник Ольга Настіна. Вона відмітила, що в Білій Церкві багато дієвих, цікавих молодих людей, ініціативи та ідеї яких успішно реалізуються в місті. Конкурсантам побажала гарно виступити, проявити та реалізувати себе якнайкраще.
Присутніх також привітала голова студентської ради Білої Церкви Катерина Дорошенко, яка побажала всім змістовного студентського життя, успіхів у конкурсі та закликала подавати нові ідеї та проекти, які б покращили наше місто.
Із 9-ти вищих навчальних закладів міста, в яких є денна форма навчання, в конкурсі взяли участь представники 7 навчальних закладів.

Відповідно до Положення, конкурс проходив у два етапи. Під час першого етапу працівники оргкомітету забезпечили прийом заявок та документів, а члени журі оцінили рівень навчальних досягнень претендентів на участь у конкурсі, громадської та суспільно корисної діяльності. А це участь у молодіжно-масових заходах, навчання в предметних гуртках, науково-дослідницька робота, участь в гуртках аматорської творчості та інші досягнення конкурсантів. Члени журі опрацювали велику кількість матеріалів, і вперше в історії цього конкурсу всі учасники за перший етап здобули найвищу оцінку – 5 балів.
Під час другого етапу учасники проявили себе, виступивши у таких конкурсах, як «Візитка», продемонстрували свої інтелектуальні здібності, а також висловили думки в конкурсі «Якби я був…».
До складу журі IХ міського конкурсу «Кращий студент року» увійшли: Леонора Гріко – голова журі, режисер конкурсів ПК ВАТ «Росава», Анна Мусієць – член міської студентської ради, голова студентського парламенту Білоцерківського медичного коледжу; Руслан Соловйов – лауреат міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. Вінграновського, улюбленець молодіжних аудиторій нашого міста, лідер гурту «За край»; Анатолій Зеленчук – режисер Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського; Вадим Кошель - депутат Білоцерківської міської ради.
Звання «Кращий студент 2017 року» здобув Тимченко Кирило, студент КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».
Всі учасники конкурсу були відзначені грамотами відділу у справах сім’ї та молоді міської ради та подарунками.
У заході взяли участь студенти, викладачі вищих навчальних закладів міста, батьки, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.