Комісія спецтехнологічних дисциплін

 Циклова комісія спецтехнологічних дисциплін

 


п/п

Прізвище, ім’я, по-батькові

Категорія, педагогічне звання / Освіта

Навчальні дисципліни,
які викладає

1

Дудник
Лідія Анатоліївна

E-mail:

dudnikla@ukr.net

Skype: dudnik-la

Голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

/

Національний університет харчових технологій

Промислова санітарія;
Технохімічний контроль виробництва;
Технологія галузі

2

Старовойтова Алла
Андріївна

E-mail:

starovoytovaaa@ukr.net

Skype: tec_tecnolog

Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист
"Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня

/

Білоцерківський сільськогосподарський інститут

Технічна мікробіологія;
Мікробіологія молока, м’яса, плодів і овочів

3

Бєляков
Євгеній Валерійович

E-mail:

Belyakov-ev@ukr.net

Skype: belyakov-ev

Спеціаліст
вищої категорії

/

Український державний університет харчових технологій

Загальна біохімія;
Біохімія м’яса;
Технологія виробництва м’ясопродуктів;
Технологічне обладнання галузі

4

Кліванська
Олена

Яківна

E-mail:

klivanskaoj@ukr.net

Skype: klivan20

Спеціаліст ІІ категорії

/

Національний університет харчових технологій

Аналітична хімія;
Фізична і колоїдна хімія; Радіометричний контроль; Основи стандартизації і метрології

5

Локванець Т

Локванець
Тетяна Миколаївна

E-mail:

lokvaneztm@ukr.net

Skype: lokvanez-tm

Спеціаліст ІІ категорії

/

Уманський державний аграрний університет

Технологія переробки і зберігання плодів та овочів;
Технохімічний контроль виробництва;
Технологічне обладнання галузі; Безпека життєдіяльності

6

Поліщук Наталія Вікторівна

E-mail:

polischuk-nv@ukr.net

Skype: polischuk-nv

Спеціаліст І категорії

/

Національний університет харчових технологій

Технологія молока
і молочних продуктів;
Загальна біохімія;
Біохімія молока;
Технологічне обладнання галузі

7

Федорченко Тетяна Анатоліївна

E-mail:

fedorchenkota@ukr.net

Skype: fedorchenko-ta

Спеціаліст І категорії

/

Латвійська сільськогосподарська академія

Технохімічний контроль виробництва
 

8

Степанчук
Світлана Леонідівна

E-mail:

stepanchuk-sl@ukr.net

Skype: stepanchuk-sl

Спеціаліст

/

Технолого-економічний коледж БНАУ, Вінницький ТЕІ, Київський національний торгівельно-економічний університет

Економіка підприємства;
Облік і звітність;
Організація, планування та управління;
Основи підприємницької діяльності

9

Чала
Інна Тимофіївна

E-mail:

chalait@ukr.net

Skype: chalainna

Спеціаліст
вищої категорії

/

Національний університет харчових технологій

Процеси і апарати;
Основи охорони праці; Охорона праці в галузі;
Безпека життєдіяльності

10

Притула
Оксана Миколаїівна

E-mail: oksanaprityla01@gmail.com

Skype: priksunya1

Спеціаліст
ІІ категорії

/

Уманський державний аграрний університет

Холодильна технологія

11

Штика Л

Штика Людмила Іванівна

E-mail:

shtikali@ukr.net

Skype: shtika-li

Спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист
"Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ ступеня.
"Відмінник освіти України".Трудова відзнака "Знак пошани"

/

Київський технологічний інститут харчової промисловості

Технологія молока