День української народної казки для дітей

День української народної казки для дітей, які вимушено полишили свої домівки в зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях у ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського НАУ».

Повномасштабна війна Росії в Україні увірвалась до осель українців, скалічила не тільки фізично, а й морально, адже мільйон громадян нашої держави вимушені полишити свої домівки через бомбардування та обстріли російськими військами або ж через тимчасову окупацію їх міст і сіл. Серед них особливо вразливою категорією є діти. Поряд з побутовими проблемами, переїздом на інше місце проживання постають проблеми психологічного характеру. Тому їм так важлива підтримка оточуючих.

Розуміючи це, зразковий музей народного побуту Київщини та психологічна служба ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж» продовжують роботу з дітьми цієї категорії., які стали учасниками інтерактивно-пізнавального заходу «День української народної казки».

Скільки ж радості, скільки здивування і відкриттів подарували завідувачка музеєм Наталія Костенко та практичний психолог Сніжанна Гриценюк дітям через казку і засобами казки!

Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених казок, зустрілися з їх героями і, звичайно, побачили як вкотре добро перемагає зло. Кожен учасник брав активну участь у створенні пазлів та аплікацій на теми українських народних казок, радо відповідав на запитання вікторини-загадки «Впізнай казкового героя», вивчав українські лічилки та грав у ігри на теми народних казок.

Учасники заходу спробували свої сили і в якості казкарів та акторів-лялькарів. Дві команди під керівництвом Наталії Костенко та Сніжанни Гриценюк фантазували на тему української народної казки «Ріпка», додавали героїв, змінювали сюжетну лінію. Потім кожна команда продемонструвала свій варіант казки як ляльковий спектакль. Складаючи свою казку про Ріпку, діти зрозуміли, що підтримка родини та друзів дуже важлива, і тільки в єдності, разом, можна вирішити будь-яке завдання.

Ось вони – незабутні хвилини щастя, коли діти радіють, співпереживають, отримують яскраві емоції української народної Казки, та ще й мають маленькі сюрпризи-подарунки на згадку.