День Героїв Небесної Сотні в бібліотеці

     20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

    Всього під час Євромайдану постраждали 2,5 тисячі людей, більше 100 з них загинули.

     20 лютого 2014 року стало вирішальним днем не тільки для Євромайдану, а й для історії України та Європи. Бо Україна  обрала незалежність і європейський демократичний шлях розвитку.

     20 лютого 2014 року стало переломним днем в тримісячному протистоянні українців проти проросійського уряду Януковича. Протестувальники були оточені силовиками, але не здавалися. Зранку майданівці пішли у наступ. Їх зброєю було каміння та коктейлі Молотова, їх захистом були будівельні каски, дерев‘яні щити та підпалені шини. Проти майданівців воювали добре озброєні силовики. Напоготові стояла армія. На дахах ховалися снайпери, які цинічно почали вбивати беззбройних людей. Але це не спинило Героїв, бо у них була відвага та велика мета.

     В той день Україна втратила найкращих синів, але отримала справжню незалежність, змінила хід історії та врятувала європейську цивілізацію.

  До Дня Героїв Небесної Сотні бібліотекою коледжу підготовлено віртуальну  інформаційну   виставку «Час плине, а пам'ять залишається» та виставку літератури «Герої не вмирають»,  з якими можна ознайомитися в читальному залі та на студентському абонементі.